Bartın Ariston Kombi Servisi

Kombi servisi sektöründe öncülük yapan firmamız, güler yüzlü, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini kendine misyon olarak benimsemiştir. Ariston kombi servisi hizmeti sağlayan üstün nitelikli servis ekibimiz ile hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacağı gibi karşılaştığınız arızalar da uzun sürmeyecektir. Ariston kombi servis ekiplerimiz, arıza kayıtı oluşturduğunuz gün kapınızda olacaktır. Ariston servis ekiplerimiz karşılaştığınız arızayı gün içerisinde çözerek size 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Ariston servisi olarak kullanılan orjinal yedek parçalar firmamız Ariston servisinin kalitesini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Ariston cihazlarından daha uzun süre tasarruflu ve maksimum kalite ile yararlanmanızı sağlamaktadır.

Ariston Kombi Bakımı: Ariston kombi bakımları uzman ekip ve ekipman ile A'dan Z'ye her sezon başında yapılması gereken bir işlevdir. Ariston servisi olarak sizlere kaliteli ve tecrübeli bakım ekipleri ile ileride karşılaşabileceğiniz daha büyük arızalardan sizi uzak tutarak, sizlere Ariston servis ekiplerimiz cihazların çalıştırılma ve çalışma anında yapılması gerekenler hakkında sizlere gerekli bilgiyi sağlayacaklardır.

Ariston Kombi Servis hizmeti almak için 0378 228 00 95 veya 0539 822 48 44 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.